Šokiruojančios transformacijos – Ernesta prarado 30 kg antsvorio!

Ernesta Gudonienė (32) iš Šiaulių pasiekė fantastiškų pokyčių – atsikratė 27 kg ir įgijo figūrą, apie kokią jau seniai svajojo.

 

Spausk ČIA ir mes kartu pasieksime Tavo idealios figūros!

Viršsvoris mane taip kamavo, kad pradėjau savimi bjaurėtis. Ėmė reikštis depresija. Norėjau pagaliau atrodyti gerai! Apie Stokholmo dietą sužinojau internete ir iškart nutariau, kad „gerai, tai bus paskutinis mano bandymas sulieknėti!“ Kaip sakoma – viskas arba nieko! 

Jau nuo pačios pirmos dienos viskas ėjosi labai sėkmingai. Labiausiai nustebino tai, kad sveikas maistas gali būti labai skanus ir lengvai pagaminamas. Lieknėjimo metu pasinaudojau galimybe bendrauti su Stokholmo dietos mitybos specialistais ir šį tą pakeisti valgiaraštyje ar tiesiog pasisemti motyvacijos ir paramos. 

❝ Jau per pirmąsias dešimt dienų buvau numetusi keletą kilogramų ir tai motyvavo nesustoti. Kiekvieną mėnesį svoris stabiliai krito ir taip pasiekiau savo tikslą – 30 prarastus kilogramus. Galiausiai vėl pamilau save ir gyvenimo džiaugsmas grįžo su nauja jėga! Sveika mityba dabar yra mano gyvenimo būdas! Praėjo dveji metai ir svoris negrįžo ❞

❝ Įsitikinau, kad ši dieta nėra rinkodaros triukas, nes pati išbandžiau tai savo kailiu. Susigrąžinau liekną figūrą ir idealią savijautą. Ir Jums nereikėtų susitaikyti su faktu, kad turite antsvori, todėl neatidėkite vėlesniam laikui ir išbandykite Stokholmo dietą! ❞

SPAUSK ČIA – TAIP, AŠ NORIU BŪTI LIEKNA VISIEMS LAIKAMS!

Mes 100% garantuojame, kad atsikratysi antsvorio per 7 dienas arba sugrąžinsime visus sumokėtus pinigus tą pačią dieną, kai paskambinsi tel. 00371 66088016 ar parašysi expert@stockholmhealth.com – be jokių klausimų.